Gizlilik ve Yasal Uyarı

Sitemizde yer alan bilgiler sadece aileleri olası büyüme ve gelişim riskleri konularında bilgilendirilmeye yöneliktir. Bebeğiniz veya çocuğunuzla ilgili herhangi bir adım atmadan önce mutlaka doktorunuza danışınız. Aksi durumda hiçbir şekilde sorumluk kabul edilmeyecektir.

Ayrıca www.risklibebek.com adresinde yer alan ve paylaşılan internet alan adı, marka, tasarım, metin, bilgi, işitsel ve görsel öğeler, hizmet uygulamaları dahil her türlü içerik ulusal ve uluslar arası düzlemde fikri ve sınai mülkiyet hakları kapsamında koruma altında olup tüm hakları saklıdır. İçerik ve sitenin her hangi bir kısmı Ribem Eğitim Danışmanlık Destekleyici Teknolojiler Tic. Ltd. Şti.nin yazılı izni olmaksızın kısmen veya tamamen herhangi bir sebeple, uygulanamaz, kullanılamaz, çoğaltılamaz, kopyalanamaz, erişilemez, değiştirilemez veya başka bir şekilde kullanılamaz. Aksi halde yasal işlem yapılacaktır.

Ribem olarak sitenin kullanımı ve hizmet uygulamalarında hukuk kurallarına, ticari örf- adete ve iyi niyet kurallarına uygun hareket edilmesini beklemekteyiz. Her hangi bir aykırılıkta lütfen bizimle irtibata geçiniz.